انواع مدل پنجره دوجداره

پنجره یو پی وی سی (uPVC) دارای تنوع و طرح های بسیاری می باشد، که مجموعه های آداک همراه با نیاز و سلیقه شما طبق تکنلوژی روز تولید میکند. شما می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خودرا ثبت کنید. یک سری نکات لازم است که در هنگام تصمیم گیری بنداید را خدمت شما عزیزان یاد آور خواهیم کرد. یکی از آن ها، این است که اگر میخواهید پنجره بازشوی کشویی داشته باشد، نمیتوانید از پنجره کتیبه دار و پنجره upvc تک لنکه استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که تمام سعی ما این است که طبق استانداردهای روز دنیا پیش رویم تا بتوانیم بهترین کیفیت را در اختیار شما مشتریان قرار دهیم.

انواع طرح و مدل پنجره دوجداره upvc را بصورت تصویری به نمایش گذاشتیم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. قبل از دیدن تصاویر دو نکته زیر را مطالعه کنید:

  • اول اینکه، خط های رسم شده در تصویر، نوع بازشو پنجره را نشان می دهد و جهت آن متغیر است.
  • نکته دوم اینکه، ثابت یا بازشو بودن لنگه پنجره دوجداره به صورت سفارشی می باشد یعنی با توجه به نیاز و سلیقه شما طراحی می شود.

پنجره دوجداره upvc تک لنگه

پنجره دوجداره upvc طرح یک لنگه همراه یک کتیبه

مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی دو لنگه

طرح پنجره دوجداره upvc دو لنگه با یک کتیبه

پنجره یو پی وی سی دو لنگه با دو کتیبه

پنجره یو پی وی سی سه لنگه

پنجره یو پی وی سی سه لنگه با یک کتیبه

پنجره دوجداره سه لنگه با دو کتیبه

پنجره یو پی وی سی سه لنگه با سه کتیبه

انواع اشکال هندسی پنجره دوجداره upvc

تصویر زیر انواع پنجره دوجداره به صورت اشکال هندسی می باشد، اگر به تصاویر توجه نمایید مشاهده میکنید ک حالتی غیر از حالت مستطیل دارند. در ستون نخست انواع پنجره خم دوجداره را مشاهده میکنید. تولید این نوع از پنچره ها به این شکل است که نخست پروفیل uPVC به وسیله دستگاه های بخصوص با استفاده از حرارت مورد نیاز، خم می شود. سپس بقیه قطعات پنجره مونتاژ می شود. در ستون پایین آن نیز انواه پنجره دوجداره زاویه دار را می توانید ملاحضه کنید که ساخت آن همراه با دستگاه های مجهز و دقیق میباشد که با توجه به نیاز مشتری می سازیم.